PROVOZOVÁNÍ CESTOVNÍ  AGENTURY

* distanční forma vzdělávání *

Určeno pro

  • Mladé absolventy středních škol, kteří nemohou najít uplatnění ve vystudovaném oboru a chtějí se rekvalifikovat na oblast cestovního ruchu.
  • Pracovníky nebo podnikatele, kteří již pracují nebo hodlají podnikat v oblasti cestovního ruchu a chtějí nebo potřebují si doplnit kvalifikaci.

Kurz je vhodný pro zájemce z celé ČR, neboť je organizován distanční formou.

Vstupní předpoklad vzdělání

  • Střední odborné, úplné střední, úplné střední odborné. Odborná praxe se nepožaduje.

 Charakteristika
„Provozování cestovní agentury“ je moderně pojatý specializovaný kurz, který připraví kvalifikované pracovníky pro práci v cestovních agenturách. Kurz je vhodný        i pro budoucí podnikatele v oblasti služeb cestovního ruchu, majitele cestovních agentur.

Předměty
Dějiny kultury a historie, zeměpis cestovního ruchu, služby a technika cestovního ruchu, průvodcovská činnost, animace a komunikace, ekonomika cestovního ruchu, základy účetnictví, praxe.

Konzultace
Jsou vedeny kvalifikovanými, zkušenými pedagogickými pracovníky a odborníky z praxe.

Forma vzdělávání
Distanční = samostatné studium spojené s konzultacemi s vyučujícím přímo ve Střední škole cestovního ruchu a Jazykové škole s právem státní jazykové zkoušky,    s. r. o. v Rožnově pod Radhoštěm nebo prostřednictvím e-mailu. Časové rozvržení termínů konzultací je stanoveno při zahájení – přihlíží se k časovým možnostem a požadavkům účastníka kurzu (konzultace mohou probíhat i o víkendech). Praxi si zajišťují účastníci sami (v cestovních kancelářích, cestovních agenturách…) v místě bydliště.

Zahájení
Ihned po zaslání přihlášky a provedení platby.
Cena: 13. 900,- Kč

Místo konání
Střední škola cestovního ruchu a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, s. r. o., U Kantorka 406, Rožnov p. R.

Ukončení kurzu
Závěrečná ústní zkouška.

Přihlášky na kurz –  Provozování cestovní agentury 

  • Účastníci budou přijímáni na základě přihlášky do kurzu.
  • Přihlášku je možné získat zde  –   kurz prihlaska

Možnost ubytování:
Pro účastníky kurzu je možné zajistit ubytování v penzionu Beskyd – www.volny.cz/penzionbeskyd

Požadované dokumenty zašlete na adresu:
Střední škola cestovního ruchu a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, s. r. o., U Kantorka 406, 756 61  Rožnov pod Radhoštěm
tel: 571 648 007
e-mail: info@sscrroznov.cz