V pátek dne 17. 1. 2020 proběhla již tradiční exkurze na výstaviště Brno, kde se pořádal veletrh cestovního ruchu GO&Regiontour. V rámci veletrhu probíhala také každoroční soutěž talentů cestovního ruchu ProfiGo. V této celostátní soutěži naši školu reprezentovali 4 žáci. Hana Ulrychová ze třídy MT 1 se probojovala do finálního kola, ale bohužel v těžké konkurenci neobstála. Naši žáci měli možnost seznámení se na výstavišti se způsobem a organizací prezentace produktů cestovního ruchu, cestovních kanceláří, agentur a podniků poskytujících služby v cestovním ruchu.  Na závěr mohli zájemci také navštívit výstavu „Poklad Inků“, která souběžně probíhala ve vedlejším pavilóně.

Ohlas z exkurze:

„Byl zde velký přehled CK a jejich nabídek. Také tu byla možnost prohlídnout si různé obytné autobusy, lodě nebo karavany. Doprovodný program na pódiu byl kvalitní. Pro nás tu byla možnost navštívit také výstavu Poklad Inků.“

Adriána Závacká, MT3

„Byla zde ukázka tradičních výrobků ruční výroby. Kladně hodnotím také pohodový kolektiv celé exkurze.“

Filip Smékal, MT3

„Líbila se mi široká nabídka mnoha evropských CK. Bylo možné si vypůjčit elektrokola a elektrokoloběžky a projet se tak po celém areálu.“

Hannie Bui, MT3

 

Ing. Milan Sedláček, DiS.

Vedoucí exkurze