V pátek dne 22. listopadu 2019 se uskutečnil již 26. společenský a maturitní ples naší školy. Tentokrát se realizoval v penzionu a restauraci Janoštík, který má sídlo v blízkosti naší školy. Celá akce byla velmi vydařená a protáhla se až do časných ranních hodin. Poděkování patří všem zúčastněním a také doprovodnému programu. Jmenovitě kapele Georgo ze Zlína, tanečnímu duu W-Linie z Valašského Meziříčí a panu Šimčíkovi z Holešova.

Ohlasy z plesu:

„Ples se nám velice vydařil. Na zahájení byl pozván kouzelník Radek Šimčík, který všechny pobavil a zapojil i obecenstvo. Vše se dařilo plnit dle daného harmonogramu. Velké díky patří penzionu Janoštík, který byl velice ochotný. Personál byl příjemný a donáška jídel byla rychlá. Také jsme byli spokojeni s kapelou a předtančením, kteří nás doprovázeli celým večerem. O půlnoci naše třída předvedla půlnoční překvapení, které jsme si naplno užili a doufáme, že i ostatní.“

Kristýna Balharová & Natálie Krčmářová, CR 4