Skvělý úspěch naší žákyně na celostátní soutěži Region Regina 2018

V rámci doprovodného programu Mezinárodních veletrhů cestovního ruchu GO a REGIONTOUR 2018 (18. – 21. ledna 2018) se uskutečnil 21. ročník soutěže o královnu regionů České republiky REGION REGINA 2018.

V této soutěži při letošní velmi těžké konkurenci získala naše žákyně z CR 2 Adéla Krchňáková zvláštní cenu poroty za prezentaci krajových specialit z oblasti Hané. Veliká gratulace, Adélo!

Soutěžní disciplíny jsou čtyři a skládají se z předem připravené pozvánky do regionu, předvedení typického krajového prvku (kroj, krajové zvyky, tanec aj.), volné disciplíny – prezentace osobního šarmu a elegance libovolným způsobem a prezentace originálního receptu na krajové jídlo.

Akce byla pořádaná pod záštitou Ministerstva pro místní rozvoj České republiky, agentury CzechTourism a Asociace krajů ČR. Jsme rádi, že se nám v této náročné soutěži poslední roky daří a s chutí se zúčastníme dalšího ročníku!

Ing. Milan Sedláček, DiS.