Skvělý úspěch naší žákyně Adriany Šilhanové 2. ročník MT!

Ve středu 22. 2.2017 se na půdě Gymnázia v Rožnově pod Radhoštěm uskutečnilo okresní kolo v konverzační soutěži v anglickém jazyce. Soutěž byla ze tří částí: porozumění poslechu, konverzace na jedno z předepsaných témat a popis obrázku. U konverzace byly hodnoceny tyto dovednosti: slovní zásoba, gramatika, plynulost a výslovnost.
Žákyně 2. ročníku naší školy, Adriana Šilhanová se účastnila soutěže v kategorii IIIA určené pro střední školy a získala 1. místo v okresním kole konverzační soutěže v anglickém jazyce. Postoupila tedy zaslouženě do krajského kola.
Blahopřejeme!
Vedení školy

DSCN8433

Soutěž „Můj první milion“

Dne 9. 3. 2017 se uskuteční finální krajské kolo soutěže Můj první milion, kde se hodnotí před odbornou komisí podnikatelské záměry v rámci týmů ze středních škol. Do krajského kola postoupil tým ve složení: Dominik Kovalčík, Ján Kubeš, Aneta Žáková, Petr Palát, Jaromír Urban a Pavel Kuběja.

Blahopřejeme!
Vedení školy

můj první milion