Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky při SŠCR s.r.o. v Rožnově pod Radhoštěm byla založena v roce 1990. Ve škole vyučují aprobovaní učitelé cizích jazyků, působila a působí zde řada zahraničních lektorů z Anglie, Kanady, USA a Německa. Nabízíme výuku angličtiny, němčiny, francouzštiny, ruštiny, španělštiny a češtiny pro cizince.

Tradičně pořádáme odpolední kurzy pro veřejnost, v naší nabídce najdete intenzivní kurzy, pro firmy i jednotlivce zajišťujeme kurzy „šité na míru“. Nabízíme výuku v malých skupinách a individuální výuku.

V roce 1995 – 1997 organizovala naše jazyková škola ve spolupráci s MŠMT ČR jazykovou školou AKCENT, British Council a Goethe-Institutem v Praze v rámci programu PHARE kurzy pro nekvalifikované učitele němčiny a angličtiny. Kurzy se konaly ve vybraných okresech ČR a naše škola zabezpečovala kurzy pro oblast Moravy.

V současné době se zaměřujeme na pořádání přípravných kurzů k mezinárodním jazykovým zkouškám a státní jazykové zkoušce základní (SJZZ) z anglického či německého jazyka.

Na objednávku pořádáme speciální kurzy, dlouhodobé, intenzivní i krátkodobé kurzy pro podniky a firmy, a to buď v prostorách naší školy nebo učitelé docházejí, ev. dojíždějí přímo do firem.

Naše jazyková škola má dlouholetou zkušenost s organizací velkého množství různých typů kurzů nejvyšší kvality, v roce 2012/2013 jsme například pořádali celoroční firemní jazykový kurz pro firmu Myonic s.r.o., zprostředkovaný z fondů Evropské unie.
Podrobnější informace Vám rádi poskytneme telefonicky, e-mailem nebo při Vaší osobní návštěvě.

Mgr. Naděžda Pavlíková
ředitelka JŠ